Nowoczesne technologie

Jeden system – wiele możliwości

System MMS przeznaczony jest do obsługi zarówno kilkuset jak i kilkudziesięciu tysięcy klientów. Dzięki wsparciu dla usług Triple Play jest przystosowany do obsługi wielu nowoczesnych usług dzięki wbudowanej komunikacji z najpopularniejszymi na rynku dostawcami contentu.

Aplikacj dostępna jest wszędzie tam, gdzie posiadasz dostęp do Internetu a w wariancie MMS Online masz jeszcze większy spokój, ponieważ gwarancja dostępności systemu leży po naszej stronie – aplikacja jest zainstalowana w infrastrukturze FORWEB i dostępna w trybie 24/7.

System MMS opiera się na aplikacji webowej, dostępnej z każdej przeglądarki – zarówno tej na desktopie jak i urządzeniach mobilnych, używając do działania języka PHP we współpracy z bazą danych MySQL InnoDB – gwarantując tym samym wykonywanie szybkich i równoległych operacji.

Wsparcie dla popularnych vendorów GPON, integracja z coraz większą ilością dostawców contentu TV, aktualizacje związane ze zmianami w prawie oraz dedykowane wsparcie to tylko kilka z najważniejszych cech Systemu MMS.

Największą nowością w ostatniej aktualizacji jest provisioning urządzeń D-Link przy użyciu protokołu TR-69, dzięki któremy przygotujemy konfigurację oraz aktywujemy urządzenie u Klienta – zupełnie automatycznie.

Sprawdź więcej

Zapoznaj się z pozostałymi cechami Systemu MMS – Funkcjonalności MMS

Sprawdz listę najnowszych zmian – Aktualizacja 2.4.9